35. posvet Poslovanje z nepremičninami, 13.-14.11.2024

Zbornica za poslovanje z nepremičninami skupaj s soorganizatorji vabi na 35. posvet Poslovanje z nepremičninami, ki bo potekal 13. in 14. novembra 2024 v Portorožu, kot tudi preko spleta (aplikacija Whova). Posvet se bo osredotočal na aktualne teme s področja nepremičninskega poslovanja, zakonodaje in politik.
Prvi dan bo namenjen trem plenarnim temam: aktualnim ukrepom stanovanjske politike, regulaciji kratkoročnega oddajanja stanovanj v turistične namene in izhodiščih za zakon o zagotavljanju dostopnih stanovanj; pričakovanim spremembam zakonodaje s področja upravljanja nepremičnin, kjer bo predstavljen tudi predlog hrvaškega zakona o upravljanju in vzdrževanju stavb ter gradbeni zakonodaji in legalizacija stavb
Drugi dan bo razdeljen na štiri strokovne sekcije, ki bodo zajemale upravljanje, stanovanjsko problematiko, promet z nepremičninami ter ocenjevanje vrednosti nepremičnin.
Na posvetu bodo sodelovali priznani domači in tuji strokovnjaki, ki bodo delili svoje izkušnje in vpoglede v razvojne izzive ter priložnosti na tem področju.
Pooblaščeni in nadzorni inženirji za udeležbo na izobraževanju pridobijo 2 kreditni točki iz izbirnih vsebin skladno s Splošnim aktom o stalnem poklicnem usposabljanju pooblaščenih inženirjev.
Vabljeni k udeležbi!
Nazaj